Psychoterapia, hipnoterapia, rozwój osobisty - zaprasza Psycholog

Związek dwojga ludzi może być satysfakcjonujący, oparty o wzajemny szacunek i głęboką relację - partnerstwa, przyjaźni lub miłości. Jeśli chcesz świadomie wzmocnić, zbudować lub pogłębić Twoją relację z drugą osobą - sesje terapeutyczne lub rozwojowe dla par będą dla Was wspólnym, wzbogacającym Wasz związek doświadczeniem.

Psychoterapia pary

Psychoterapia pary Warszawa Ochota

Sesje terapeutyczne dla par będą dla Was dobrym rozwiązaniem, jeśli macie poczucie, że:

 

  • Wasza relacja staje się coraz gorsza i coraz więcej Was dzieli a coraz mniej łączy;

  • Kiedyś łączyło Was silne uczucie a teraz trudno Wam utrzymać bliskość i każde zewnętrzne trudności, okoliczności życiowe tylko ją pogarszają;

  • Zmiana sytuacji życiowej wpłynęła niekorzystnie na Wasz związek (np. wspólne zamieszkanie, pojawienie się dziecka / dzieci, odejście dziecka / dzieci z domu, trudności w życiu zawodowym, wprowadzenie się do wspólnego gospodarstwa domowego rodziców / teściów, zmiana miejsca zamieszkania, śmierć lub choroba bliskiej osoby);

  • Coraz częściej towarzyszy Wam złość, gniew, niechęć, smutek lub obojętność a coraz mniej jest między Wami radości, spokoju, spełnienia, miłości;

  • Jednak bardzo Wam zależy na tym, by odzyskać dawną bliskość i zbudować od nowa wspólne szczęście;

  • Każde z Was jest otwarte na odkrywanie siebie na nowo, na wprowadzanie zmian we własnym zachowaniu i myśleniu oraz gotowe na szukanie nowych sposobów radzenia sobie z trudnościami w Waszej relacji.

 

Dzięki terapii dla par, możecie poznać się na nowo, skonfrontować z Waszymi wewnętrznymi barierami oraz przy moim wsparciu, wspólnie wypracować nowe sposoby reagowania, dzięki którym będziecie mogli świadomie, niezależnie od zewnętrznych „zawirowań”, pielęgnować to, co dla Was w Waszej relacji najważniejsze. Dbając o wspólne wartości i odnajdując drogę do szczęśliwego, wspólnego życia, macie szansę uzyskać stan głębokiej równowagi i spełnienia w Waszym związku.

 

 

Sesje rozwojowe dla par są idealne dla Ciebie i Twojego / Twojej Partnera(ki), jeśli:

 

  • Jesteście razem od niedawna i chcecie bardzo świadomie od samego początku budować i rozwijać głębię Waszej relacji;

  • Nie chcecie korzystać z tzw. „nauk przedmałżeńskich” a jednocześnie bardzo zależy Wam na tym, aby przy wsparciu doświadczonego specjalisty przygotować się wspólnie do przyszłych życiowych wyzwań i zbudować solidne psychologiczne „fundamenty” pod trwały, wieloletni związek (np. małżeński);

  • Jesteście ze sobą już na tyle długo, że zdążyliście odkryć własne sposoby na wspólne radzenie sobie z życiowymi trudnościami i macie poczucie, że dobrze Wam to wychodzi. Jednocześnie chcecie spędzić ze sobą czas na wspólnym odkrywaniu siebie nawzajem z nowych perspektyw i na świadomym pogłębianiu Waszej jedności i miłości.

  • Macie poczucie, że terapia nie koniecznie jest dobrym rozwiązaniem dla Was a jednak widzicie pewne obszary w Waszej codziennej komunikacji i relacji, które chcielibyście usprawnić i zbudować jeszcze skuteczniejsze sposoby na wzajemne zrozumienie, bliskość, jedność, spełnienie.

 

Dzięki sesjom rozwojowym dla par, możecie przy moim wsparciu rozwinąć swoje psychologiczne umiejętności, dzięki którym Wasz związek będzie jeszcze bardziej stabilny i szczęśliwy. W trakcie sesji rozwojowych świadomie rozwiniecie i wzmocnicie w Waszej relacji takie uczucia, strategie myślowe, sposoby reagowania, wartości, cele, obszary i umiejętności, dzięki którym Wasza relacja będzie jeszcze głębsza a Wy będziecie jeszcze bliżej siebie.

Chcę porozmawiać

Opis wszystkich usług

Cennik usług

Rozwój osobisty to droga do wykorzystania zbudowania swojej wewnętrznej mocy. Sabina Dąbrowska-Olbryś
Rozwój osobisty to droga do wykorzystania zbudowania swojej wewnętrznej mocy. Sabina Dąbrowska-Olbryś

Moc Rozwoju Sabina Dąbrowska-Olbryś

sabina.dabrowska-olbrys@mocrozwoju.pl

tel. 506 102 423

NIP 527 22 69 227

Wszystko, czego potrzebujesz do tego, by żyć szczęśliwie już masz - w sobie!

Prawdziwe szczęście nie zależy w pełni od tego, co Cię w życiu spotkało lub co dostałe(a)ś z zewnątrz. Głębokie, trwałe szczęście zależy najbardziej od Ciebie - od tego, jak reagujesz na wszystko, co Ci się w życiu przydarza oraz od tego, jaki świat kreujesz - swoimi myślami, emocjami, decyzjami, działaniami.

 

Moc Rozwoju jest nieograniczona - wszystko w Twoich rękach :-)

 

Sabina Dąbrowska - Olbryś

Psycholog, Coach, Trener

Konsultant Psychoterapii Pozytywnej

Hipnoterapeuta

 

Chcę porozmawiać